وب سایت,مولتی مدیا,انیمیشن,مشاوره تبلیغات,چاپ

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت: قسمت عمده ی ترافیک وب توسط موتور های جستجوی مانند گوگل،بینگ و یاهو کنترل می شود.اگرچه رسانه های اجتماعی و انواع دیگر ترافیک می توانند برای سایت شما بازدید فراهم بیاورند اما موتورهای جستجو اصلی ترین روش برای اکثر کاربران اینترنت به شمار میرود.این قضیه در مورد همه ی وب سایت ها با هر محتوا و هر شغل و بیزینسی مصداق دارد.

افرادی که منحصرا به دنبال مطالب ارائه شده توسط شما هستند در موتورهای جستجوگر بدنبال سافته های خود میگردند و بر اساس اولویت یافته ها با بازدید وب سایت های لیست شده بر اساس اولویت میپردازند.

بهینه سازی وب سایت SEO باعث میشود تا وب سایت شما با هر نوع اطلاعات در نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر (Google+Yahoo) و غیره در صفحات اول و رتبه های اول قرار بگیرد.

بدین لحاظ این مرکز با تکیه بر صابقه ۱۴ ساله خود در زمینه طراحی و توسعه انواع وب سایت های شخصی، شرکتی و دولتی با تکیه بر دانش متخصصین خود میتواند با تضمین وب سایت مورد نظر را سئو کرده ودر صفحات ابتدایی گوگل به نمایش در بیاورد.

در بهینه سازی وب سایت ادرس سایت شما بر اساس ۳ کلمه کلیدی ارائه شده توسط شما در نتایج جستجوی صفحه اول گوگل قرار خواهد گرفت. از این ۳ کلمه ۱ کلمه در ابتدای نتایج قرار خواهد گرفت.

روندد سفارش در بهینه سازی وب در این شرکت:

۱ – مشاوره تلفنی و معرفی وب سایت (از زمان طراحی وب سایت بهتر است حداقل ۳ ماه گذشته باشد)

۲ – در صورت کد نویسی صحیح وب سایت بستن قرارداد سئو

۳ – ارائه سه کلمه کلیدی مهم برای معرفی سایت در صفحه ابتدایی گوگل بطور مقال :(آسانسور مورب – سازنده آسانسور – آسانسور سازی)

۴ – ارائه مشخصات FTP وب سایتتان

۵ – بهینه سازی وب سایت مورد نظر توسط این شرکت (بسته به نوع وبسایت بهینه سازی وبسئو” ممکن است بین ۳ الی ۴۵ رو به طول بیانجامد.

برای بهینه سازی وب سایت خود با ما تماس بگیرید.

۸۸۴۴۵۹۵۲-۸۸۴۳۳۰۵۸

با ما تماس بگیرید


 

 

 

 

فیسبوکفیسبوکفیسبوکفیسبوکفیسبوک

تبلیغات در تلگرام

بازاریابی تبلیغاتی

 تبلیغات رادیویی

بهینه سازی وب سایت

آخرین مطالب خدمات

تبلیغـات در حوزه مجـازی

آخرین مقالات

آخرین اخبـار

       
تماس با شرکت پویایی و حرکت