وب سایت,مولتی مدیا,انیمیشن,مشاوره تبلیغات,چاپ

طراحی وب سایت | وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت: در این عرصه داشتن وب سایتی تخصصی و حرفه ای جهت کلیه مشاغل ضروریست و دیگر نمیتوان آنرا نادیده گرفت، ولی نوع گرافیک طراحی وب سایت، خدمات ارائه شده در وب سایت و نحوه معرفی مطالب در فکر مخاطب بسیار تاثیرپذیر است و نمیتوان فقط به داشتن یک وب سایت بسنده کرد بلکه عوامل بسیار همچون طراحی، پشتیبانی و … باز داشتن یک وبسایت ضروری تر است.

تجربه حاصل شده از انجام پروژه های گوناگون دولتی و خصوصی و استفاده از گرافیست و برنامه نویسان تحت وب و استفاده از سیستمهای SQL, VR, CS, VB, LINGO, SCRIPT, PHP ASP, FLASH, XML, SHOKWAVE و … باعث شد بتوانیم بهترین های طراحی وب سایت را در همه زمینه ها و مشاغل و تمامی تکنیک های آن به بهترین نحو ممکن انجام دهیم تا شما بتوانید تفاوت را با رقبایتان به راحتی احساس نمایید. در این راستا سایت این مرکز و نمونه های دیگر بیانگر همین مطالب هستند. جهت سرویس دهی بهتر ثبت هاست و دامین شما در این مرکز رایگان انجام میشود..همچنین این مرکز با توجه به عقد قرارداد با طرف خارجی خود مجهز به بزرگترین آرشیو طراحی وب سایت در ایران میباشد که نمونه های مشاغل بصورت جداگانه مشخص و شما با انتخاب نمونه خود دارای یکی از کاملترین و زیبا ترین وب سایت ها خواهید شد.


در طراحی وب سایت داینامیک شما نیز میتوانید به توجه به دارا بودن کنترل پنل بسیار قدرتمند که در اختیار شما گذاشته میشود پس از آموزش حضوری و ۱ ساعته که بسیار کارکرد با آن راحت میباشد بتوانید خودتان در سایت مذکور مطلب و تصویر با توجه به دسته های خاص خود قرار داده و آنها را نیز ویرایش نمایید. بعد از قرار دادن مطلب توسط شما در کوتاه ترین زمان نیز مطلب شما در لیست موتورهای جستجوگر Google و Yahoo بصورت اتوماتیک قرار خواهد گرفت.

- طراحی وب سایت گالری تصاویر با پنل مدیریتی

- طراحی وب سایت انواع فروشگاه های الکترونیکی

- طراحی وب سایت انواع انجمن ها با پنل مدیریتی

- طراحی وب سایت انواع نیازمندیها

- طراحی وب سایت انواع سایت های آزمون

- طراحی وب سایت انواع سایت های خبری

- طراحی وب سایت انواع سایت های عضویت دهی و ارتباط با User ها

- طراحی وب سایت های تحت شبکه

- طراحی وب سایت های آمارگیری

- طراحی وب سایت های ارائه موزیک و ویدئو

- طراحی وب سایت های املاک

- طراحی وب سایت های خرید و فروش خودرو و ملک

جهت سفارش طراحی وب سایت بصورت کاملا اختصاصی با گارانتی ۴ ساله با ما تماس بگیرید:

۸۸۴۴۵۹۵۲ – ۸۸۴۳۳۰۵۸

 

 


 

 

 

 

فیسبوکفیسبوکفیسبوکفیسبوکفیسبوک

تبلیغات در تلگرام

بازاریابی تبلیغاتی

 تبلیغات رادیویی

بهینه سازی وب سایت

آخرین مطالب خدمات

تبلیغـات در حوزه مجـازی

آخرین مقالات

آخرین اخبـار

       
تماس با شرکت پویایی و حرکت