وب سایت,مولتی مدیا,انیمیشن,مشاوره تبلیغات,چاپ

طراحی وب سایت استاتیک

طراحی وب سایت استاتیک (Static WebDesign) از اولین روش های طراحی وب (Web Design) بوده که توسط طراحان وب استفاده می شده است. در این روش طراحی وب سایت (طراحی وب استاتیک) ابتدا تمامی اطلاعاتی که می بایست در وب سایت قرار بگیرید در اختیار طراحان و برنامه نویسان قرار داده می شود و در طی انجام پروسه طراحی، این اطلاعات بر روی سایت قرار می گیرد.

برای تغییر اطلاعات این قبیل سایت ها، ابتدا با توجه به ساختار طراحی شده برای صفحات و پس از هماهنگی های لازم، این اطلاعات توسط طراحان سایت قابل تغییر می باشد.
با وجود اینکه معمولا این روش طراحی وب(Web Design) از نظر اقتصادی هزینه اولیه پائین تری نسبت به روش های دیگر طراحی وب سایت دارد، ولی اگر قصد دارید برخی از وظایف معمول شرکت خود را بر عهده وب سایت خود قرار داده و سرمایه گذاری بیشتری در این زمینه انجام دهید، به عبارت دیگر وب سایت یکی از روش های مهم اطلاع رسانی شرکت یا سازمان شما باشد ، آن وقت روش طراحی وب استاتیک (ایستا) به صرفه نخواهد بود.


نکته بهتر سایت های استاتیک نسبت به داینامیک زیبایی بیشتر آنهاست و این مشخص ترین تفاوت استاتیک و داینامیک است. در سایت های استاتیک شما زیبایی های بیشتری را مشاهده میکنید (مثلا سایت های تمام فلش) ولی در داینامیک وب شما کارآیی های بیشتری را داراست.

ما در طراحی وب سایت های استاتیک نمونه های بیشمار و زیبایی را خلق نموده ایم که مشاهده آنها میتواند شما را در این امر یاری دهد.

مراجعه به صفحه طراحی سایت های داینامیک با پنل مدیریتی و ۴ سال گارانتی و پشتیبانی رایگان 

 

 

 

فیسبوکفیسبوکفیسبوکفیسبوکفیسبوک

تبلیغات در تلگرام

بازاریابی تبلیغاتی

 تبلیغات رادیویی

بهینه سازی وب سایت

آخرین مطالب خدمات

تبلیغـات در حوزه مجـازی

آخرین مقالات

آخرین اخبـار

       
تماس با شرکت پویایی و حرکت