وب سایت,مولتی مدیا,انیمیشن,مشاوره تبلیغات,چاپ

تور مجازی, شبیه سازی گرافیکی و نرم افزاری

تور مجازی و شبیه سازی گرافیکی و نرم افزاری یک قابلیت شگرف در عرصه کامپیوتر و اینترنت است که خلاقان و مبتکران آن خدمت بزرگی به بهره­­ وران واقعی کامپیوتر کرده­ اند، چرا که دنیای مجازی این امکان را فراهم می آورد که کاربر در فضاهایی قرار گیرد که ممکن است قدمت هزارساله داشته باشند یا طرح از فضایی باشد که هنوز ساخته نشده است، که البته در این زمان کاربرد اصلی تور مجازی بیشتر در فضاهای واقعی صورت می پذیرد که شامل همه اطلاعات و جزئیات آن نیز میگردد.

این مرکز نیز بعنوان اولین و تخصصی ترین مرکز طراحی «تور مجازی و سیستم های مجازی، شبیه سازی  نرم افزاری، طراحی تصاویر پاناروما» و با توجه به تخصص طراحان خود می تواند به فضاها و اجسام مورد نظر شما جهت تبلیغ ،آموزش، سرگرمی، معرفی و … روح تازه ای بخشیده و گامی بلندتر از آنچه تا کنون با آن آشنا بوده اید بردارد.

از بیشترین کاربرد های تورهای مجازی می توان به شبیه سازی و ساخت موارد زیر اشاره نمود:

– دستگاه ها و تولیدات صنعتی، مکانهای مختلف گردشگری و آموزشی، مراکز مختلف اطلاع رسانی منطقه ای، املاک سازان و فروشندگان، جایگزین نقشه های مختلف، موزه ها، هتل ها، مراکز آموزشی، گالری ها و بسیاری موارد دیگر.

این سیستم این امکان را برای سفارش دهندگان فراهم می آورد تا مثلا عملکرد محصولشان را از راه دور به مخاطب نشان داده و یا به مخاطبین و مدیران اطلاعات مفید و هدایت شده را انتقال دهند.

– شبیه سازی کاراکتر، مکان و حرکت در فضاهای شبیه سازی شده ( بطور مثال جهت معرفی و پیش فروش املاک میشود از تور مجازی در  این روش استفاده نمود)

– شبیه سازی و تور مجازی منطقه و مکان مورد نظر و امکان پی ریزی بر روی Server و اینترنت

– شبیه سازی و تور مجازی سالن کنفرانس و ایجاد امکان گفتگو

– شبیه سازی و تور مجازی گالری و گردش در سالن همانند واقعیت

– شبیه سازی و تور مجازی تصویری مکان بصورت فلت

– شبیه سازی و تور مجازی مکان با امکان حس گر برای کاربر

– شبیه سازی و تور مجازی دستگاه های صنعتی و نحوه عملکرد آنها

( به زبان ساده تر ما شما را بصورت مجازی و آنلاین با واقعیت دیداری، شنیداری و عملکردی روبرو خواهیم کرد، حتی اگر آن چیز در تخیل شما یا واقعیت باشد)

 

برای مشاهده و دریافت نمونه ها با ما تماس بگیرید: ۸۸۴۴۵۹۵۲ – ۸۸۴۳۳۰۵۸


 

 

 

 

فیسبوکفیسبوکفیسبوکفیسبوکفیسبوک

تبلیغات در تلگرام

بازاریابی تبلیغاتی

 تبلیغات رادیویی

بهینه سازی وب سایت

آخرین مطالب خدمات

تبلیغـات در حوزه مجـازی

آخرین مقالات

آخرین اخبـار

       
تماس با شرکت پویایی و حرکت