88445952-88433058info@adco.ir

تبلیغات تلویزیونی

 

این مرکز با توجه به دارا بودن سابقه طولانی در امر ساخت و پخش تبلیغات تلویزیونی، نمونه فعالیت های بیشمار در این زمینه، تیم متخصص فیلمبرداری، دارا بودن باکس مونتاژ پیشرفته، استفاده از سیستم های فیلمبرداری حرفه ای، تیم متخصص انیمیشن سازی، تیم متخصص ماکت سازی و طراحان داخلی مجرب و بسیاری از موارد دیگر آمادگی خود را جهت ساخت و پخش تیزرهای تلویزیونی با توجه به چهار اصل زیر اعلام میدارد:
■ آگاه کننده باشد             ■  متقاعد کننده باشد             ■  یادآوری کننده باشد             ■  مخاطب پذیر باشد

همچنین این مرکز با ارائه متن های زیبا و تاثیرپذیر و استفاده از صداهای ماندگار و ارائه متدهای جدید تبلیغات رادیویی میتواند راهگشای بسیار مناسبی برای تبلیغات شما باشد.
فعالیت های بی شمار، ایده های نو و دارا بودن تیم متخصص همگی از عوامل انتخاب ما هستند.

کدام رسانه را برای اهداف خود انتخاب می کنید؟
رسانه های مختلف بدلیل تاثیرات منحصر به فردی که بر مخاطب می گذارند واکنش های متفاوتی را ایجاد میکنند.تلویزیون رسانه ای فراگیر، رسمی و تاثیرگذار« سمعی و بصری» جهت تحقق اهداف بهترین تیر تبلیغاتی است.
در بعضی جهات سادگی و وضوح در تبلیغ بیانگر یک تبلیغ موفق است و در جهاتی دیگر پیچیدگی یک تبلیغ موفق می تواند بهترین گزینه باشدکه تمامی اینها بستگی به نوع موضوع تبلیغ دارد.
شاید بتوان گفت گام اول در تهیه یک برنامه تبلیغاتی اهداف تبلیغ است. در تحقق این امر درک صحیح از جایگاه موضوع تبلیغ بسیار مهم است. درگام بعدی میتوان به سناریو تبلیغ اشاره نمود که محتوای سناریو تاثیری ویژه بر مخاطب دارد. گام سوم را میتوان بر اساس کاراکتر های مطرح و نقش آفرین بر موضوع عنوان کرد. گام چهارم را نوع و نحوه ساخت مرتبط با آگهی و بیننده تشکیل می دهد.
بر همین اساس تبلیغات میتواند در سه موقعیت مختلف نقش آفرین باشد:
■  آگاه کننده باشد        ■  متقاعد کننده باشد             ■  یادآوری کننده باشد

با توجه به تماس های مکرر شرکت ها جهت تبلیغات تلویزیونی باید عرض شود که جهت انجام چنین موردی بهتر انست که این موضوع پس از انجام یک برنامه ریزی  و استراتژی تبلیغات صورت گیرد تا اهداف و مخاطبان شما قبل از ساخت و پخش شناسایی شده و پس از آن نسبت به نوع ساخت تیزر و پخش اقدام شود.

ساخت تیزر در تبلیغات تلویزیون نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شما میتوانید توسط این مرکز از جدیدترین تکنیک های تبلیغات تلویزیونی بهره مند شوید.

جهت مشاوره در بخش تبلیغات تلویزیونی باما تماس بگیرید:

88445952-88433058تبلیغات تلویزیونی

فرم ثبت تماس با شما: اگر تمایل دارید با شما تماس گرفته شود فرم زیر را لطفا تکمیل نمایید.


    تبلیغات تلویزیونی


    فرم ثبت تماس با شما: اگر تمایل دارید با شما تماس گرفته شود فرم زیر را لطفا تکمیل نمایید.


      تبلیغات تلویزیونی

        سوالی دارید ׀ از ما بپرسید